druk Lubin, proszę o pomoc

druk Lubin, proszę o pomoc

Chciałbym zacząć promować swoją firmę. Żąda mi materiały reklamowe z Lubina od firmy, która to stworzy. Mogą to być długopisy i takie tam.

Narcyzzz

Posty: 1

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, ale trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, że bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

bezi2

Posty: 21

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Dagmara87

Posty: 6

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, która oferuje packaging i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/pakiety-dla-firm. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

090913123

Posty: 3

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niezmiernie dobrze. Nawet klienci mówią, iż dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, lecz faktycznie udało mi się na tym niezmiernie dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

babyNON

Posty: 9

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Zdzichu

Posty: 3