firma budowlana

firma budowlana

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Antekkk

Posty: 2

 
Pracowałem dla dewelopera, to od czasu do czasu potrzebowaliśmy dodatkowych firm odpowiedzialnych za różne prace budowlane, za montaż pewnych instalacji, za poprawki. Tutaj dobrze się sprawdziła firma AnaBud, tutaj więcej szczegółów realizacji, trochę o doświadczeniu https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/roboty-wodno-kanalizacyjne/, na pewno aktualna strona. Przed chwilą sprawdzałem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

gruszk009

Posty: 10

 
W Polsce panuje przekonanie, że niska cena wygrywa w przetargach, a wiadomo, co się dzieje, jeżeli buduje ktoś z najniższą stawką. Jakości nie zaznasz, a rotacja pracowników absurdalna.

kociol001

Posty: 4

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

Klara323

Posty: 3

 
Zobacz, jak wygląda dostarczenie produktów, materiałów na budowę. Lepiej wszystkie sprawy powierzyć wykonawcy ze względów logistycznych. Faktury zbieraj :)

MisiekKce

Posty: 2

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

CHatka-eKo

Posty: 3