Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Hej. Mój tani hosting sprawia mi mnóstwo problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, które zapewniają 100% uptime serwera czy jednakże nie?

raptofil

Posty: 21

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

file444

Posty: 11

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania ogromnych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują gigantycznego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a konieczny będzie serwer dedykowany.

hejjju

Posty: 11

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Dosti

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

zimek123456

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

icee

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i odszukałem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Rebeczka4

Posty: 18