salon kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

salon kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego poprzez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 5

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

icee

Posty: 9

 
Tutaj mają mnóstwo ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, albowiem sama tu chodzę. Zawsze doświadczone usługi. Poza tym miła atmosfera i idealna pomoc w doborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Yuri20

Posty: 7

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

apepsi1983

Posty: 11

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

Gogugogu

Posty: 21

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Aleksisss

Posty: 10