Fotograf ślubny sopot, gdzie ?

Fotograf ślubny sopot, gdzie ?

Mam pytanie o usługi fotografii ślubnej w Trójmieście. Szukam kogoś sprawdzonego. Termin przyszły rok :) Czekam na waszą pomoc.

Aleksisss

Posty: 10

 
Korzystaliśmy z tego fotografa w Sopocie fleetingmoments.pl. Wykonał dla nas świetną pamiątkę – reportaż ślubny, z jakim jeszcze się nie spotkałem, a sporo już oglądałem takich. Ma oryginalne podejście do tematu ślubów. Pasjonata i profesjonalista.

Thaniell

Posty: 26

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wtedy trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

Lupusx

Posty: 16

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już sporo propozycji online i wypadałoby się umówić, spotkać. Niemniej jednak z tyloma to za wiele, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

wartuś34

Posty: 9

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, bowiem zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, iż trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, ale to miejsce jest faktycznie magiczne. Koniecznie weźcie je pod uwagę.

Kitas

Posty: 8

 
Też mamy cel zamówić taki reportaż, bo to świetna pamiątka. Jednakże na razie też poszukujemy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bo w trójmieście trudno o wolne terminy :( W szczególności na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

dzaman

Posty: 13