wywoływanie zdjęć Kraków, gdzie ?

wywoływanie zdjęć Kraków, gdzie ?

Szukam jakiegoś rzetelnego laboratorium fotograficznego w Krakowie. Może macie idealne doświadczenia z jakimś miejscem?

Rocka2

Posty: 4

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

koko

Posty: 6

 
Liczyłem na zdecydowanie więcej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

Oct714

Posty: 9

 
Bardzo rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi świetne odbitki i zdjęcia do dokumentów na miejscu w profesjonalnej studyjnej jakości.

Squel

Posty: 16

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bo już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

daga45

Posty: 12

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na którym są one sprawiane. Można poczytać o tym na mnóstwo rzetelnych stronach o zdjęć. Dlatego ja też pozyskałam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

tigra32

Posty: 14