Polećcie jakiego dobrego kamerzystę

Polećcie jakiego dobrego kamerzystę

Hej, szukam, kamerzysty na weselę i wesele. Nigdy nie miałam styczności z taką osobą więc nie wiem nawet miedzy kim mam wybierać.

Liczę na waszą pomoc, możecie polecić mi kogoś dobrego, kto się zna na rzeczy i nakręci niezmiernie piękna pamiątkę?

Tarzan.JJ

Posty: 13

 
Cześć, niezwykle świetnym kamerzystą w Bełchatowie jest http://filmex.net.pl, mają niezwykle dobrą ekipę i robią naprawdę porządne filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest niezwykle dobry, podoba się każdemu natomiast przy tym mają niezwykle dobry cennik.

Polecam go każdemu bo jest naprawdę dobry.

Fajae

Posty: 21

 
Dzień dobry, jeśli chodzi o dobrego kamerzystę to mogę wam polecić filmex.net.pl, był on na mojej studniówce i sprawdził się w stu procentach, filmik jest niezmiernie dobry. uchwycił najlepsze momenty zabawy.

Obecnie każda klasa go wynajmuje ponieważ robi faktycznie idealne filmy, nie pożałujecie jak się na niego zdecydujecie.

kerad17

Posty: 15

 
Witam serdecznie, poszukuję kamerzysty na wesele, słyszałam, iż porządny jest kamerzysta ze strony internetowej http://filmex.net.pl, natomiast nie wiem czy to prawda. Możecie się wypowiedzieć na jego temat?

Polecacie jego usługi czy wręcz przeciwnie? Zależy mi na waszej opinii ponieważ nie chcę aby moje pieniądze zostały wydane w błoto.

zeroo13

Posty: 20

 
Cześć, niedawno brałam ślub i razem z mężem mieliśmy bardzo podobny problem jeśli chodzi o wybór kamerzysty, jednak w Bełchatowie jest bardzo profesjonalny kamerzysta http://filmex.net.pl, od koleżanki dostałam namiary i okazał się bardzo dobry, nasz film wygląda rewelacyjny, mamy pamiątkę na całe życie, polecam go bardzo serdecznie.

eplaya

Posty: 29

 
Dzień dobry, mogę wam polecić bardzo dobrego kamerzystę z Bełchatowa, zrobił nam bardzo fajnyfilm studniówkowy. Poleciła mi go moja kuzynka, na stronie internetowej http://filmex.net.pl odnajdziecie namiary na niego i będziecie mogli zobaczyć jego przykładowe filmy, jaki zdobyć namiary na niego. Bardzo go polecam albowiem robi rzeczywiście idealne filmy.

Spirek

Posty: 19