fotograf ślubny Kruszwica, znacie ?

fotograf ślubny Kruszwica, znacie ?

Konieczny sprawdzony fotograf weselny z Kruszwicy lub okolic. Znacie i polecacie kogoś? Jak tak, to dajcie znać. Dziękuję.

brudasek67

Posty: 3

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego zdjęcia, jakie ma na stronie, ale też widziałam zdjęcia z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin ślubu zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. Mam nadzieję, że coś znajdę.

TomekK

Posty: 10

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba wykonać w czasie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania uprzednio, żeby nie zostawić tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają wiele zaklepanych terminów.

daga45

Posty: 12

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, bowiem uważam, że mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o dobrych zdjęciach :D Które macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

Max Pejnn

Posty: 6

 
Też wolałam przygotowania podzielić i zrobić wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok wcześniej. Dobrze zrobiłam, bo to był okres, w którym sporo było ślubów. Najważniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

esdoen1

Posty: 18

 
Też wolałam przygotowania podzielić i wykonać wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok uprzednio. Dobrze zrobiłam, bo to był okres, w jakim sporo było ślubów. Najważniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

Black_Riot

Posty: 12

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

MShR

Posty: 22

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, ale może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

Spirek

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy kłopot. W końcu znaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

gregBard

Posty: 7

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://fotoquznia.com.pl. Profesjonalista, a poza tym bardzo miła osoba. Świetna współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, że ma terminy, więc warto dużo wcześniej.

Złoty

Posty: 7