Spyphone - na symbiana

Spyphone - na symbiana

Hejka.

Moja córka zaczęła zadawać się z podejrzanymi typami. Czy uważacie, że może występować zasadność, aby zainstalować jej nawet podsłuch w telefonie?

agapod17

Posty: 11

 
Z mojej perspektywy bardzo ważny był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

codePerformance

Posty: 12

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

ewu1u01

Posty: 26

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to oferta http://spyphonesoft.pl, do której nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, jaka jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

lary0071

Posty: 20

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, iż będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, lecz to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na właściwą stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, iż jest wart własnej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

345_14

Posty: 24

 
Trudno powiedzieć, kto może potrzebować tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednak pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bo taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

azBee

Posty: 22

 
Szukałem aplikacji, jaka będzie w stanie nagrywać negocjacje odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po paru dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Dziś zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

ZPL33

Posty: 16