Darmowe mp3, jakiś serwis ?

Darmowe mp3, jakiś serwis ?

Mam nadzieję, iż mi pomożecie. Pozyskałam swój pierwszy smartfon na urodziny od rodziców i nie wiem gdzie można ściągnąć za darmo muzykę. Chodzi mi o mp3 na telefon gdzieś gdzie nie trzeba podawać numeru telefonu czy coś takiego.

babyNON

Posty: 9

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, iż nic nie ma, bo jest.

MiSER

Posty: 17

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, iż później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

345_14

Posty: 24

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

irecki67

Posty: 13

 
Miałem kilka programów do downloadu muzyki, ale nie lubię tego sposobu, dlatego szukałem czegoś lepszego, jakiejś prostej i darmowej wyszukiwarki. Ta jest ok. Jest sporo dobrej muzyki i rzeczywiście można ściągnąć wartościowe mp3 na telefon. Dawno nie miałem styczności z tak dobrym portalem za darmo:)

Piotr_21

Posty: 17

 
Masz ci los:) Wiele nas takich, którzy szukają i nie mogą odnaleźć czegoś konkretnego. Jak chcesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

Rebeczka4

Posty: 18

 
No i rzecz jeszcze jedna znacząca, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, ale to co tak naprawdę chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Natomiast jeżeli chodzi o tę stronkę, co kolega oferuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, które nie myślałem, iż będą w bazie.

Bryzyt1

Posty: 8