podsłuch w telefonie, szukam

podsłuch w telefonie, szukam

Co sądzicie o oprogramowaniu Spyphone? Potrzebuję takiego do lokalizowania telefonu? Czy to droga sprawa? Z góry dzięki za pomoc.

klusert

Posty: 9

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak znakomite opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

czertwin

Posty: 12

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

franek22

Posty: 13

 
To podsłuch w telefonie działający bez zarzutu https://spyphonesoft.pl/. Firma umożliwia oprogramowanie na każdy telefon tzn. do każdego systemu operacyjnego.

E-GOista

Posty: 11

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać szansa na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak faktycznie to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z jakiego naprawdę będziesz korzystać.

Lupusx

Posty: 7

 
Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, lecz mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Bardzo dziękuję.

czemruś5

Posty: 8

 
Właśnie dokładnie jest tego za dużo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

Grumerr

Posty: 6

 
Tak właśnie myślałem, iż zdalnie nie da się założyć takiego podsłuchu na telefon. Można to ująć tak, iż jestem w kropce :( Potrzebny mi chyba więc zupełnie inny pomysł.

wisła1905

Posty: 11

 
W praktyce jest to zupełnie prosta aplikacja. Wejdź na stronę oprogramowania Spyphone i wszystkiego się dowiesz. Nie sądzę, że ktokolwiek mógłby mieć z nią problem :)

agapod17

Posty: 11