Gdzie można kupić kartę paysafecard ?

Gdzie można kupić kartę paysafecard ?

Jak zleca się wypłatę prowizji w takim serwisie i jak prędko można liczyć na pieniądze? Podobno długo się czeka, a zlecenie można złożyć raz na niezwykle długi czas. Jak ktoś coś wie, chętnie poznam bliższe info.

Czechu22

Posty: 9

 
Nawet spoko opłacalne, ale nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, bo chyba sporo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Olipet56

Posty: 16

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to oczywiście, że jest to wręcz idealny sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, bo być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, ale nigdy nie mów nigdy.

Arsenist00

Posty: 24

 
Już korzystam:) Więc konkretnie polecam i naprawdę proponuję zobaczyć w czym rzecz jeśli chodzi o zamianę SMS na kody rabatowe albo kasę na konto.

irecki67

Posty: 14

 
Mnie zależy na wypłacie prowizji więc nie będę zbierał punktów do kuponów. Wolę przelać sobie jakąś kwotę jak już mi się zgromadzi. Polecam akurat ten serwis bo jak przeanalizowałem ma najlepszy cennik.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Tu jest korzystnie, to zamiana środków z konta na punkty http://zamiensms.pl. Niesłychanie dobry przelicznik, pożądane byłoby sobie przeanalizować, mnie się opłaciło. A bezpośrednio za punkty można coś nabyć.

woytazo

Posty: 23

 
Fajna sprawa. Moja mama kiedyś mi wspominała o zamianie środków zaległych z konta, ale za bardzo jej nie słuchałam, teraz widzę, że to się naprawdę opłaca. Rejestruję się!!!

Lesny

Posty: 12

 
Nigdy nie uważałam takich pomysłów za ok. Ale tutaj zmieniam zdanie i dlatego polecam wam konta paysafecard, które można mieć dzięki temu serwisowi. Zamieniasz później punkty na kupony i masz tani zakup.

1adversary

Posty: 20

 
Tu chodzi o to, że zaczynasz korzystać z takich możliwości pomału. Zbierasz sobie, masz konto paysafecard i w każdej chwili możesz zrobić co zechcesz z kasą, którą tak czy inaczej nie da się wykorzystać na nic.

Krasny

Posty: 21

 
Nie korzystam z zamiany zaległych środków z konta na pieniądze, ale na kupony rabatowe. W panelu zawsze wyświetla mi się później jakaś oferta z której mogę skorzystać. Już dwa razy zrobiłem tańsze zakupy, więc chwalę sobie pomysł jak najbardziej.

karmelaniolek

Posty: 15