Gdzie można kupić odzież detaliczną ?

Gdzie można kupić odzież detaliczną ?

Od pewnego czasu poszukuję dobrego zakładu krawieckiego, który jest w stanie uszyć 4 jednakowe mundurki, tyle iż w innych rozmiarach. Niezwykle mi zależy na okresie, natomiast nie mogę znaleźć krawcowej, jaka umie szyć ubrania dla szykownych kobiet. Dlatego proszę Was o pomoc w odszukaniu takiej osoby.

Humerek

Posty: 21

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Własne wdzianka są naprawdę doskonale wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niesłychanie chętnie w tym chodzę. Cudownie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż dostanie coś kiepskiego natomiast tu niespodzianka :)

waldek3551

Posty: 20

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w którym faktycznie szyją na miarę nie tylko ciała, lecz i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, dlatego tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

Snaco

Posty: 15

 
Jeśli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieolbrzymie pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę zaś od razu zobaczysz na co jest ich stać. To świetna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, ale i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, że używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją idealnie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

usek

Posty: 14

 
Ojej, ja wiem jak to jest niezwykle trudno odszukać krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Znacząca jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, albowiem to zakład na czasie.

apepsi1983

Posty: 19